Metropolia dla Turystyki

Wyszukiwarka produktów turystycznych

Wyszukiwarka gdansk4fun funkcjonuje od 1 lipca 2013 r. i posiada w bazie 55 atrakcyjnych ofert gdańskiej turystyki. Pakiety pobytowe, gry miejskie oraz wycieczki krajoznawcze to tylko niektóre z propozycji.

Produkty zostały pogrupowane na sześć charakterystycznych dla Gdańska kategorii: Solidarność, Bursztyn, Morze, Zwiedzanie i Kultura, Aktywny Wypoczynek oraz Relaks.

W opcjach wyszukiwarki określić można swoje oczekiwania w stosunku do oferty, poprzez wybór odpowiednich kryteriów. Podczas wyszukiwania można wybrać adresata produktu - turystę indywidualnego, turystę biznesowego, grupę, rodzinę z dziećmi, parę lub ofertę bez barier dostosowaną do osób niepełnosprawnych.

Dodatkowo turyści mogą sprecyzować, w jakim czasie planują przyjazd (Wiosna, Lato, Jesień, Zima),
a także, jaki czas trwania oferty najbardziej im odpowiada (Jednodniowa lub Kilkudniowa).
W odpowiedzi na oczekiwania turystów zagranicznych, w wyszukiwarce dostępna będzie opcja wyboru wersji językowej produktu – polskiej, angielskiej, niemieckiej lub rosyjskiej.

Dodatkowo część ofert zebranych w wyszukiwarce dostępna jest w cenach promocyjnych dla posiadaczy Karty Turysty. Alternatywą dla wyszukiwarki jest katalog produktów turystycznych, który turysta może bezpłatnie otrzymać w punktach informacji turystycznej w Gdańsku.

Więcej informacji na www.gdansk4fun.pl