Ogłoszenia

Ogłoszenia

[ZAMKNIĘTE] Nabór na stanowisko - koordynator projektu System Roweru Metropolitalnego

Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot (OMG-G-S) poszukuje współpracownika, który odpowiadać będzie za koordynację realizacji projektu „Budowa Systemu Roweru Metropolitalnego w OMG-G-S”.

O projekcie: Projekt zakłada zamówienie i nadzór nad budową i wdrożeniem systemu roweru metropolitalnego opartego o flotę rowerów publicznych wraz z zapleczem technicznym i teleinformatycznym, oferującego bezpłatną lub niskokosztową komunikację rowerową dla mieszkańców kilkunastu miast i miejscowości Obszaru Metropolitalnego. Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie OMGGS, które reprezentować będzie w tym przedsięwzięciu 14 miejscowości Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Do projektu roweru metropolitalnego przystąpiły następujące miejscowości: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Tczew, Puck, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Władysławowo oraz Żukowo. Plany związane z wdrożeniem SRM są ściśle powiązane z potrzebą tworzenia nowoczesnych węzłów przesiadkowych w obszarze stacji kolejowych.

Rower metropolitalny ma zwiększyć dostępność węzłów integracyjnych, umożliwiając szybszą i bardziej komfortową przesiadkę na inny środek transportu zbiorowego (np. pociąg, autobus, trolejbus czy tramwaj). Realizacja projektu ma się przyczynić do zwiększenia mobilności podróżnych i stworzenia atrakcyjnej alternatywy wobec środków komunikacji samochodowej. Tym samym zostanie również osiągnięty cel ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko i redukcji emisji spalin i hałasu.

 

DO POBRANIA:

- zasady naboru na stanowisko - koorynator projektu

- wynik naboru

  • GIWK