zapolceny

Adamus on tour

Adamus on Tour - Pani Hanna Adamus, zaprasza  na wycieczki po Motławie na deskach SUP wraz z przewodnikiem. To niepowtarzalne widoki, świetna przygoda i poczucie wolności. Zobaczycie Gdańsk od strony wody i poczujecie jak prawdziwi surferzy!


Jeżeli nigdy nie pływałeś na desce SUP, nie obawiaj się! Najpierw nauczysz się podstaw wiosłowania i pływania na Supie. Pierwsze wrażenie to absolutnie świetnie uczucie.

Cena regularna to 80 zł/os. (trasa krótka, ok. 1,5 godziny), i 110 zł/os. trasa długa (ok. 2,5 godziny). Cena promocyjna 40 zł i 55 zł.

Voucher można zakupić kontaktując się z Panią Hanną Adamus: 608-765-056, lub e-mail:  hannaadamusontour@gmail.com

Cena obejmuje deskę SUP, kamizelkę asekuracyjną, leash - czyli surfingową smycz i przewodnika. Wycieczka dla minimum 3 osób. Voucher można zrealizować do końca 2021 r.

Szczegóły: www.adamusontour.pl

 

Trasa krótka
Nowa Motława i Kamienna Śluza
Krótsza trasa jest idealna dla stawiających pierwsze kroki na Supie. Dzięki temu, że wody Nowej Motławy są wyjątkowo spokojne łatwiej będzie się skupić na mijanych atrakcjach. A tych po drodze jest bez liku. Zobaczymy m.in. ruiny dawnego mostu Rogoźników, przepłyniemy pod Mostem Stągięwnym, będziemy podziwiać jachty w gdańskiej marinie i nowoczesne zabudowania Wyspy Spichrzów z zupełnie innej wodnej perspektywy. Trudy wiosłowania wynagrodzi nam widok na zabytkowe Długie Pobrzeże i królujący na nim Żuraw. W drodze powrotnej odwiedzimy Kamienną Śluzę – unikatowy zabytek hydrotechniczny z XVII w. Około 1,5 godziny.

 

Trasa długa
Stara Motława, Nowa Motława i Opływ Motławy

Dłuższa trasa dla bardziej odważnych, ale żółtodzioby też sobie poradzą. Opłyniemy wyspę Spichrzów, będziemy podziwiać z bliska bramy wodne, charakterystyczny element gdańskiej architektury. Przepłyniemy pod Zielonym Mostem i pod nowo wybudowaną Kładką św. Ducha.  Zobaczymy nowoczesne zabudowania Wyspy Spichrzów – dawnej dzielnicy magazynów portowych. Będziemy podziwiać spichlerze na Ołowiance i  zabytkowy dźwig portowy – Żuraw. Płynąc wodami Nowej Motławy zobaczymy gdańską marinę, gdzie cumują luksusowe jachty. Dopłyniemy do Kamiennej Śluzy – unikatowego zabytku hydrotechnicznego XVII w. Wpłyniemy do Opływu Motławy – dawnej fosy okalającej całe miasto. Około 2,5 godziny.

  • GIWK