zapolceny

Teatr Miniatura w Gdańsku

Teatr Miniatura zaprasza do zakupu biletów otwartych i książek dla dzieci w promocyjnej cenie!

BILET OTWARTY DO TEATRU MINIATURA Idealny pomysł na prezent

Kupując Bilet otwarty w prezencie, możecie sami określić ilość wejść na przedstawienia Teatru Miniatura – od 1 do 4. Zaproszenie może zostać wykorzystane przez samego obdarowanego, ale może on również zaprosić osobę towarzyszącą. Jest ważne na dowolnie wybrane spektakle z repertuaru Teatru Miniatura, prócz premier oraz spektakli gościnnych. Należy jedynie wcześniej telefonicznie zarezerwować miejsce na wybrany spektakl. Zaproszenia mają trzymiesięczny okres ważności od daty zakupu.

Specjalna szata graficzna (zaprojektowana przez Anitę Wasik z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku) podkreśla wyjątkowość zaproszenia i sprawia, że może się ono stać znakomitą pamiątką dla małego widza.
W zależności od Waszego życzenia zaproszenie może być imienne.


Bilety otwarte z 50% zniżką można zakupić w kasie biletowej Teatru Miniatura od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 podając hasło METROPOLIA ZA PÓŁ CENY.


Cena Biletu otwartego uwzględniającego zniżkę, to:


Bilet otwarty 1 – 20 zł; bilet do wykorzystania przez jedną osobę na jeden spektakl
Bilet otwarty 2 – 40 zł; bilet do wykorzystania np. przez dwie osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na dwa spektakle
Bilet otwarty 3 – 60 zł; bilet do wykorzystania np. przez trzy osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na trzy spektakle
Bilet otwarty 4 – 80 zł; bilet do wykorzystania np. przez cztery osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na cztery spektakle

Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona! 

Teatr Miniatura na naszą metropolitalną promocję przeznaczył także wyjątkową książkę.

Malwina ratuje święta

Idealna książka dla wszystkich kochających atmosferę świąt Bożego Narodzenia

Czarodziej Mizantrop uważa, że ludzie zapomnieli, jak należy świętować Boże Narodzenie, więc postanawia, że świąt już więcej nie będzie – wystarczy jedno machnięcie różdżki. Jednak jego asystentka Malwina z pomocą zgranej bandy ozdób choinkowych udowadnia, że doskonale wiemy, co jest w świętach ważne. „Malwina ratuje święta” to lekka i zabawna opowieść dla wszystkich, którzy chcą poczuć świąteczną atmosferę. Idealna do rodzinnego czytania na głosy.

Książka nawiązuje do cieszącego się dużą popularnością spektaklu „Magiczne święta Malwiny” Teatru Miniatura, do tej pory granego zawsze w grudniu. Tekst napisała autorka scenariusza spektaklu, kierowniczka literacka Miniatury Agnieszka Kochanowska, a piękne ilustracje wykonała utalentowana graficzka Joanna Kurowska, absolwentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Malwina ratuje święta
Autorka: Agnieszka Kochanowska
Ilustratorka: Joanna Kurowska
Wydanie pierwsze, Gdańsk 2020
Wydawca: Miejski Teatr Miniatura
Twarda okładka, 22 x 22 cm

KSIĄŻKA DO NABYCIA W KASIE BILETOWEJ TEATRU MINIATURA OD WTORKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 9.00 DO 15.00.

Po podaniu przy zakupie hasła METROPOLIA ZA PÓŁ CENY w cenie jednej książki otrzymają Państwo dwa egzemplarze. Ilość sztuk w promocji ograniczona.

 

  • GIWK