zapolceny

Zgłoszenia firm

Hotele, teatry, atrakcje turystyczne znalazły się w tragicznej sytuacji. Od blisko dwóch miesięcy nie mogą prowadzić działalności, nie wiadomo kiedy będą mogli ją wznowić. Chcemy im pomóc! Specjalnie dla nich organizujemy wyjątkową, świąteczną,  edycję “Metropolii za pół ceny”. Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje do zgłaszania się do programu, w którym przez ponad tydzień od 11 do 20  grudnia  będą mogli sprzedać vouchery na swoje usługi za 50% ceny. Dla naszych mieszkańców to idealny prezent na święta dla bliskich, a dla przedsiębiorców - szansa na przetrwanie!

Już dziś zgłoś swoją firmę do akcji! Wyślij maila zgłoszeniowego na adres: turystyka@metropoliagdansk.pl. Czekamy do 11 grudnia. Firmy mogą zgłaszać się także w czasie trwania Akcji!

W zgłoszeniu prosimy o:

  • podanie nazwy swojej firmy i zgłaszanych usług (wraz z promocyjną cena oraz informacją o regularnej);
  • podanie proponowanego okresu realizacji voucherów (rekomendujemy do końca grudnia 2021 r.);
  • 2 zdjęcia  i logotyp firmy;
  • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem akcji „Zapoznałam/em się z treścią regulaminu akcji „Poznaj Metropolię za pół ceny”  dostępnego pod adresem www.metropoliagdansk.pl/zapolceny,  akceptuję jego warunki i zobowiązuje się do przestrzegania postanowień".

Prosimy pamiętać, że sprzedaż będzie odbywała się kanałami własnymi firm. Akcja "Metropolia za pół ceny" jest wspólnym promowaniem inicjatywy.

Po pozytywnej weryfikacji (potrzebujemy na to do 2 dni) poprosimy Państwa o dosłanie  krótkiego opisu promcyjnej usługi, danych teleadresowych i adresów stron internetowych / mediów społecznościowych

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie

  • GIWK