Komisje senackie dały zielone światło dla metropolii
Przełomowy krok w stronę powołania związku metropolitalnego na Pomorzu. Połączone posiedzenie Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej oraz Komisji Infrastruktury Senatu RP dały we wtorek 9 czerwca zielone światło ustawie metropolitalnej. W Warszawie pojawiła się silna i zdeterminowana reprezentacja pomorskich samorządowców.




















