Onboarding, Centralny Rejestr Umów i wartościowanie stanowisk. Za nami drugie spotkanie Metropolitalnego Zespołu ds. Kadr
Jak skutecznie wdrażać nowych pracowników do organizacji? W jaki sposób budować ich zaangażowanie i ograniczać rotację? Jakie wyzwania wiążą się z funkcjonowaniem Centralnego Rejestru Umów oraz wartościowaniem stanowisk pracy? M.in. o tych zagadnieniach rozmawiali uczestnicy drugiego spotkania Metropolitalnego Zespołu ds. Kadr, które odbyło się 24 czerwca w Gdańsku Oliwie.




















