Metropolitalne wiadomości

aktualności

Kultura włącza - konferencja dla menedżerów i kadry kultury zorientowanych na przyszłość

Zapraszamy na konferencję Kultura włącza! Już 5 października w Amber Expo z udziałem ekspertów/ekspertek i praktyków/praktyczek porozmawiamy o trendach na inkluzję w kulturze, a także o tym, jak rozwijać instytucję w oparciu o odważne pomysły i innowacje. Poświęcimy uwagę instytucjom, które zaczynają kreować swój wizerunek wokół działań społecznie odpowiedzialnych i podpowiemy, jak dobrze rozpoznać praktyki, które przynoszą korzyść.

Kultura włącza to konferencja dla menedżerów i kadry kultury zorientowanych na przyszłość, a także podsumowanie polsko-norweskiego projektu dla bibliotek i domów kultury. Wydarzenie polecamy menedżerom i kadrze kultury oraz pracownikom wydziałów kultury - interesującym się trendami, innowacjami i nowymi strategiami rozwoju w swoich instytucjach.

Konferencja odbędzie się już 5 października w godzinach 15.30-18.30 w Gdańsku, w Amber Expo. 

W programie konferencji:

O autentyczności trendów na inkluzję w kulturze opowie Jacek Kotarbiński - międzynarodowy ekspert od marketingu, rozwoju marki, innowacji i konkurencyjności, autor publikacji w projekcie Kultura włącza o inkluzji w instytucjach kultury.

Kwestię zarządzania innowacyjnością w instytucjach kultury poruszy w swoim wykładzie Anna Wróblewska - CEO Metaphor - pionierów metodyk projektowych Design Thinking, Innovation & Design management. Autorka i wykładowczyni studiów zarządzania innowacją na SWPS, mówczyni TEDx.

Projektowanie narzędzi rozwojowych dla instytucji kultury z odważnymi pomysłami - to temat wykładu Magdy Chołyst i Uli Buyuly z pracowni Artist in Bloom. To interdyscyplinarny duet specjalizujący się w procesach rozwojowych dla artystów, organizacji i instytucji, doceniany na międzynarodowych warsztatach, festiwalach i obozach dla twórców.

Cały program dostępny >> TUTAJ

Kontakt:
małgorzata.ciecholinska@metropoliagdansk.pl
tel. 501 155 253

 

  • GIWK