Metropolitalne wiadomości

aktualności

Kultura włącza: szkolenia „Sponsoring w kulturze”

Za nami cykl szkoleń „Sponsoring w kulturze”, które odbyły się w biurze Metropolii Gdańsk-Gdynia-Sopot. Pracownicy instytucji kultury z całej metropolii uczyli się jak pozyskiwać sponsorów, przygotowywać oferty sponsoringowe i jak współpracować z biznesem. To już kolejne szkolenia w ramach projektu „Kultura włącza”.

 


Uczestnicy uczyli się pozyskiwania sponsorów, przygotowywania ofert sponsoringowych oraz współpracy z biznesem. Uczyli się jak pozyskiwać środki ze źródeł zewnętrznych, omówili kwestie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej, a także uczyli się jak budować długofalowe relacje z partnerami biznesowymi. Część praktyczna szkolenia pozwoliła uczestnikom na stworzenie własnych ofert dla potencjalnych sponsorów oraz zaprezentowanie ich przed resztą grupy. W trakcie szkolenia omówione zostały również alternatywne formy pozyskiwania środków na kulturę, społeczne narzędzia finansowania oraz dobre praktyki w tej dziedzinie.

 

 

 

Dziękujemy wszystkim za udział oraz zaangażowanie w szkoleniu "Sponsoring w kulturze"! Mamy nadzieję, że wiedza, praktyczne wskazówki i inspirujące przykłady przydadzą się wam w codziennej pracy. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!

 

 

 

PROJEKT KULTURA WŁĄCZA

Projekt jest jednym z metropolitalnych działań, które realizujemy w ramach Standardu Minimum na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami i Otoczenia oraz Standardu Minimum w Integracji Imigrantów. Projekt “Kultura włącza” finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 realizujemy z partnerami: Biblioteką Narodową w Oslo oraz Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gdańsku.

 

 

 

 

 

 

  • GIWK