Metropolitalne wiadomości

aktualności

Nagrody OMGGS na Gali Pracodawców Pomorza

 

Najlepsze, najbardziej innowacyjne i wrażliwe firmy w metropolii odebrały nagrody podczas Gali Evening Pracodawców Pomorza, która odbyła się 14 lutego.

 

Nagroda Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot


Nagroda przyznawana jest przez Prezesa Zarządu OMGGS – Aleksandrę Dulkiewicz, dla firmy z obszaru metropolitalnego, która dokonała znaczącego rozwoju w zakresie inwestycji oraz zwiększenia zatrudnienia. W tym roku nagrodę odebrała firma Torus Sp. z o.o. sp.k., jeden z liderów wśród deweloperów komercyjnych w Polsce. Od przyszłego roku nagrody dla Pracodawcy OMGGS za odpowiedzialność klimatyczną i integrację imigrantów.

 

Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie


Po raz trzeci została przyznana nagroda w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Dobra Robota na Subregion Metropolitalny” dla firm i podmiotów ekonomii społecznej zaangażowanych w działalność społecznie odpowiedzialną. W tym roku otrzymał ją jeden podmiot i jedna firma:

- Fundacja Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności HELISA - działa w obszarze budowania partnerstw międzysektorowych, łącząc podmioty ze świata biznesu, nauki i trzeciego sektora. W ramach autorskiego projektu „Synergia Rozwoju – Biznes+NGO”.

- Firma Kemira z Gdańska - to globalna firma chemiczna obsługująca klientów z branż intensywnie korzystających z wody. Wiedza i produkty firmy pozwalają wydajniej korzystać z wody, energii i surowców. Działa w blisko 100 krajach, zatrudniając niemal 5000 osób.

Wyróżnienia trafiły do: Fundacja "Świat Wrażliwy" oraz firmy Jobhouse.

 

Gratulujemy!!

 

  • GIWK