Metropolitalne wiadomości

aktualności

Piłkarski Przystanek Metropolia 2019

 

Najbardziej utalentowani młodzi piłkarze z Obszaru Metropolitalnego Gdańsk Gdynia Sopot zmierzą się w najbliższy czwartek 26 września w turnieju Przystanek Metropolia. Rozgrywki odbędą się już po raz trzeci. Tym razem wezmą w nich udział zawodnicy z roczników 2009 i 2010.


Już po raz trzeci Miasto Gdański i Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot zapraszają na turniej piłkarski Przystanek Metropolia. W czwartek 26 września na gdańskim stadionie przy ul. Traugutta 29 zmierzą się młode reprezentacje Gdańska, Sopotu, Gdyni, gminy Żukowo oraz powiatów kartuskiego, nowodworskiego, wejherowskiego, gdańskiego, puckiego, tczewskiego i lęborskiego. Zawodnicy zmierzą się w dwóch kategoriach wiekowych: roczniki 2009 i 2010. 

 

Harmonogram turnieju:
9:00 – otwarcie turnieju
9:30- 15:00 – rozgrywki
15:00 – ceremonia zakończenia i wręczenie nagród

 

Turniej organizowany jest od 2017 roku. Do tej pory wzięło w nim udział prawie pół tysiąca najzdolniejszych młodych piłkarzy z OMGGS. Zawodnicy wszystkich drużyn otrzymują nagrody, puchary i medale oraz upominki ufundowane przez: Grupę GPEC, Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej Sp. z o.o. w Gdyni, MZK Wejherowo oraz Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.

 

Zapraszamy, czwartek 26 września, godz. 9:00, Traugutta 29, boisko trawiaste.

 

Wstęp wolny. Przyjdź i kibicuj młodym talentom piłkarskim w metropolii. 

 

Fot. Grzegorz Mehring