Metropolitalne wiadomości

aktualności

Rozlicz PIT i zgarnij nagrody!

5 miast z Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, Pruszcz Gdański, Sopot, Gdynia, Gdańsk i Rumia, organizują dla swoich mieszkańców loterie PIT-owe. Do wygrania są atrakcyjne nagrody m.in. samochody, hulajnogi elektryczne, rowery, vouchery na podróż czy karnety na Opener Festiwal. Aby wziąć udział w loterii nie trzeba być zameldowanym na terenie danych miast. Wystarzy, że zadeklarujesz, że jesteś mieszkańcem miasta i swoje rozliczenie PIT złożysz we właściwym Urzędzie Skarbowym.


Pruszcz Gdański

Aby wziąć udział w loterii należy wypełnić formularz umieszczony na stronie www.pitwpruszczu.pl. Czas na to jest do 5 maja 2020 roku. Główną nagrodą w losowaniu jest samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid. Dodatkowo do wygrania są 3 hulajnogi elektryczne. Losowanie nagród odbędzie się 8 maja 2020 r.

Szczegóły na stronie www.pitwpruszczu.pl

 

 

Sopot

Udział w loterii będzie można zgłaszać od 1 kwietnia poprzez stronę internetową www.pitwsopocie.pl lub wypełniając kupon i wrzucajac go do urny w Punkcie Obsługi Loteri. A jakie nagrody czekają na mieszkańców Sopotu? Główną nagrodą jest voucher do wybranego przez laureata biura podróży o wartości 16 tys zł! Poza tym do wygrania są trzy rowery Unibike Optima, 3 smartfony iPhone 11 64 GB oraz 10 czytników e-book Amazon Kindle Paperwhite.

Szczegóły, w tym lista Punktów Obsługi Loterii znajdziecie na stronie internetowej. Regulamin, określający termin zgłaszania udziału w loterii i datę losowania znajdziecie niebawem na stronie www.pitwsopocie.pl

 

 

Gdynia

Główną nagrodą dla mieszkańców Gdyni jest samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid. Poza tym wylosować można jeden z trzech rowerów miejskich lub jeden z dziesięcu karnetów na Opener Festival 2020. Aby wziąć udział w loterii należy wypłnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.pitwgdyni.pl do 10 maja 2020 r. Losowanie nagród odbędzie się 15 maja w Urzędzie Miasta Gdyni.

 

Szczegóły, w tym regulamin znajdziecie na stronie www.pitwgdyni.pl

 

 

Gdańsk

Samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid, 15 rowerów i 5 smartfonów czeka na osoby, które rozliczą swój PIT w Gdańsku.  Aby wziąć udział w loterii należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie internetowej, który będzie dostępny od 1 kwietnia do 5 maja. Losowanie nagród odbędzie się w dniu 14.05.2020 r. w Centrum AdministracyjnoUsługowym KOGA.

Szczegóły, w tym regulamin znajdziecie na stronie www.gdansk.pl/pit/

 

 

Rumia

Bilety do kina, zaproszenia na masaż i obiad, voucher na asortyment kawowo-herbaciany, karty podarunkowe do siłowni oraz zestawy miejskich gadżetów – to tylko część nagród, jakie czekają na osoby rozliczające PIT w Rumi.
Udział w konkursie można wziąć na dwa sposoby
1. Użytkownicy Facebooka mogą polubić oraz udostępnić post, a także dodać komentarz rozpoczynający się od zdania: Warto rozliczać #PITwRumi, ponieważ... (tu wpisać wyjaśnienie).
2.Osoby nieposiadające konta na Facebooku powinny przesłać maila na adres: promocja@um.rumia.pl, wpisując w temat: #PITwRumi oraz w treści: Warto rozliczać #PITwRumi, ponieważ... (tu wpisać wyjaśnienie).

Autorzy najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi, którzy przedstawią złożoną deklarację PIT, otrzymają jedną z ufundowanych przez partnerów nagród oraz zestaw miejskich gadżetów. Zabawa potrwa do końca kwietnia.

Szczegóły zabawy: www.rumia.eu/rozlicz-pit-w-rumi-nagrody-czekaja