Metropolitalne wiadomości

wiadomości

Rozpoczynamy trzecią serię warsztatów konsultacyjnych Strategii Metropolii 2030

Już 2 marca rozpocznie się kolejna tura warsztatów konsultacyjnych w ramach projektu INTIS. Tym razem warsztaty potrwają 5 dni (między 2 a 17 marca) i odbędą się w Gdańsku oraz w Gdyni. Podczas spotkań zaprezentowane zostaną założenia Strategii Rozwoju Obszaru Metropolitalnego.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele wykonawcy projektu tj. Instytutu Rozwoju i Polskiej Akademii Nauk. Głównym celem spotkań będzie wskazanie celów i przedsięwzięć rozwojowych o strategicznym znaczeniu dla naszego obszaru metropolitalnego. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich przedstawicieli JST, bizensu, nauki oraz kultury. Państwa aktywny udział w warsztatach pozwoli na wskazanie najważniejszych priorytetów rozwojowych naszego Obszaru Metropolitalnego. 


Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego jeszcze raz zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych. Zgłosić się można poprzez wypełnienie formularza rejstracyjnego. W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Elżbietą Wojnicką-Sycz (e.wojnicka-sycz@instytut-rozwoju.org) pod numerem telefonu 693 307 063.


Harmonogram warsztatów.