Metropolitalne wiadomości

aktualności

Metropolia za pół ceny! Zobacz oferty

Nocleg na zamku, w sercu natury, a może połączony z warsztatami zero waste? Czy może wizyta w SPA, muzeum, czy escape roomie? Do 20 grudnia potrwa świąteczna edycja akcji "Metropolia za pół ceny". W tym roku jest wyjątkowa. Sprzedawane są vouchery na usługi, które będzie można wykorzystać w przyszłym, a już teraz pomagamy przedsiębiorcom, którzy przez pandemię znaleźli się w trudnej sytuacji.

Do akcji włączyło się 17 firm z terenu Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Jeśli chcesz zgłosić się do akcji - nie czekaj. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje o ofertach firm, ceny, zasady realizacji usług można znaleźć w dedykowanej zakładce www.metropoliagdansk.pl/zapolceny

 

Hotel Zamek Gniew**** zaprasza na romantyczny pobyt dla dwojga ze specjalnym rabatem 50%. Voucher można wykorzystać do końca marca!

 

Gdynia-VR to pierwszy salon gier w wirtualnej rzeczywistości na Pomorzu, w którym będzie można zagrać na bieżni VR! Vouchery kupicie w promocyjnej cenie 50 zł i będziecie mogli realizować je do końca marca 2021.

Survival i Militaria SiM-BA zaprasza wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w symulacji pola walki.  Za 35 zł/os. można kupić voucher ważny do końca marca, pozwalający wziąć udział w strzelance ASG. Jest też oferta dla grup.


 

Muzeum Niewidzialny Gdańsk zabierze was do świata ciemności. Co tam znajdziecie? Nic nie możemy Wam powiedzieć, sami musicie to poczuć. 

 

 

Hotel Scandic w Gdańsku przygotował wyjątkową ofertę! Spędź 2 noce w Gdańsku! Pożywne śniadanie da Ci siły na zwiedzanie, a do tego weźmiesz udział w warsztatach #WeekendZeroWaste! A to wszystko za jedyne 494,50 zł! 

 

Questrooms w Gdańsku zaprasza do świata wirtualnej rzeczywistości. Możesz też spędzić czas rozwiązując zagadki w escape roomie! Vouchery w cenie już od 39 zł  (różne atrakcje) ważne są przez rok od dnia zakupu! 

 

Hotel Nadmorski w Gdyni zaprasza do Insytytutu GENESIS. Znajdziecie tam vouchery na zabiegi pielęgnacyjne z rabatem 50%. Ceny rozpoczynają się już od 125 zł. 

 

Hotel Platan*** zaprasza na weekend w Gdańsku! Nocleg, pyszne śniadania i seans w saunie czekają na Was w specjalnej cenie - 215 zł! Voucher można zrealizować do 20.12.2021 r. 

 

Questrooms w Sopocie zaprasza do odwiedzin ze znajomymi. Możecie rozwiązać zagadki w jednym z escape roomów! Vouchery w cenie 75 zł ważne są przez rok od dnia zakupu! 

 

Tour Guide Service Gdańsk - Pani Anna Kotula zaprasza na spacer z przewodnikiem po Gdańsku! Za 195 zł możecie liczyć na super wycieczkę. Ma też ofertę dla dzieci, z nauką języków obcych! Z vouchera skorzystacie do końca przyszłego roku!

 

Hotel Kozi Gród**** zaprasza na wypoczynek w samym sercu natury. Czeka na Was voucher na nocleg ze śniadaiem za 199 zł lub weekendowy pobyt ze śniadaniami za 398 zł! Możecie wykorzystać go fo końca 2021 r.

 

Restaurant No.88 w Hotelu Sopot czeka na Was ze swoimi pysznościami. Tylko w naszej akcji kupicie voucher o wartości 200 zł w promocyjnej cenie 100 zł. Możecie wykorzystać go do 30.12.2021 r. 

 

Teatr Miniatura w Gdańsku zaprasza do zakupu Biletu Otwartego. Jest on doskonałym pomysłem na prezent, sami możemy wybrać ile spektakli pozwoli zobaczyć nam bilet! Ważny będzie 3 miesiące od chwili zakupu. Ceny biletów już od 20 zł.

 

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy KAPER w Juracie zaprasza na odpoczynekna Półwyspie Helskim. Hotel z obu stron otoczony wodą będzie idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Voucher wartości 1000 zł możecie kupić za 500 zł! 

 

 

Hotel Mercure Gdansk i Restauracja Winestone Mercure Gdansk zapraszają do odwiedzin. Bezpośrednie położenie w okolicy Starego Miasta oraz fakt, że jest to najwyższy hotel w Gdańsku sprawia to miejsce wyjątkowym. W ramach akcji możemy kupić Voucher na nocleg w promocyjnej cenie 250 zł lub voucher na usługi gastronomiczne o wartości 300 zł w cenie 150 zł. Możecie je wykorzystać do 29.12.2021r.

 

 

Klockownia przygowała vouchery dla najmłodszych mieszkańców Metropolii. A wszystko za jedyne 25 zł! Voucher będzie można zrealizować w terminie 01.03.2021 - 30.09.2021.

 

Adamus on Tour - Pani Hanna Adamus, zaprasza  na wycieczki po Motławie na deskach SUP wraz z przewodnikiem. To niepowtarzalne widoki, świetna przygoda i poczucie wolności. Zobaczycie Gdańsk od strony wody i poczujecie jak prawdziwi surferzy! Vouchery w cenie od 40 zł zrealizujecie do końca 2021 r.

  • GIWK